Loading...
miercuri, 3 martie 2021

Un nou număr al Revistei ”Orizonturi”, publicație realizată de elevii Liceului Teologic Romano-Catolic ”Sfântul Francisc de Assisi”

Ii mulțumim lui Dumnezeu pentru că, dincolo de provocările acestei perioade și dincolo de particularitățile ce au descris desfășurarea orelor la școală în același arc de timp, prin bunăvoința elevilor și interesul celor care i-au coordonat, Liceul nostru are posibilitatea să vă propună un nou număr al Revistei sale: ”Orizonturi”.
Felicitându-i pe elevii care s-au implicat în scrierea articolelor, fiind recunoscători profesorilor care au dăruit din timpul și efortul lor, vă oferim spre lecturare paginile acestui număr și în varianta online, dorindu-ne cu simplitate și încredere să continuăm drumul acestei publicații.
Iar între timp vă dorim să vă bucurați în suflet de: Pace și bine!
 
Revista poate fi citită și online pe această adresă